Yaşam

Yaz şarkısının konusu ne, oyuncuları kimler? Yaz Şarkısı Uyarlandı mı?

Yazın gelmesiyle birlikte televizyon kanalları da yeni bir döneme girmeye hazırlanıyor. Yaz döneminde birçok yeni yapım seyirci ile buluşacak. Kanallar da yeni dönem öncesi dizileri hakkında bilgiler paylaşmaya başladı. FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Yaz Müziği dizisi şimdiden merak konusu oldu. Peki Yaz Müziği konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Detaylar burada…

Yaz Müziği Teması Nedir?

Yaz Müziği romantik komedi türünde karşımıza çıkıyor. İki yakın arkadaş olan Kenan ve Murat müzikle ilgilenen iki gençtir. Murat ve Kenan bir müzik şirketi kurmaya karar verirler.

Ancak kurdukları şirkete Gül adında hoş bir genç kızın gelmesi hem iş hem de dostluk meraklarını değiştirecektir.

Yaz Müziği Oyuncuları Kimler?

Yaz Müziği dizisinin kesin oyuncu kadrosu ise şöyle:

  • Nilsu Berfin Aktaş (Gül)

  • Mustafa Mert Koç (Kenan)

  • Efekan Can (Murat)

  • Oya Başar (Gül’ün annesi Emine)

  • Yeşim Ceren Bozoğlu (Murat’ın annesi Neriman)

Yaz Müzik Uyarlaması?

Yaz Müziği dizisinin uyarlaması hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Dizinin senaristliğini Ramazan Demirli, Zafer Özel Çetinel ve Görkem Tüzün üstleniyor. Dizinin hikayesini Can Sinan kaleme alıyor.

Yaz Şarkısı dizisinin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturuyor. Anafarta son olarak Ego dizisinde izlenmiş ve kısa sürede büyük beğeni toplamıştır.

Yaz Şarkısı Ne Zaman Başlıyor?

Yeni bir yaz dizisi olan Yaz Şarkısı’nın yayın tarihi hakkında net bir bilgi yok. FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin mayıs ayı sonunda geçmesi bekleniyor. Haziran veya Temmuz aylarında seyirciyle buluşması bekleniyor.

ihsangaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu